iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Fails
sq: Dështoi
