iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Last update
ta: கடைசி மாற்றம்

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Fails
ta: தோல்விகள்
