iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى
