iDEAL (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Description
af: Beskrywing

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Unknown
af: Onbekend

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Pending
af: Hangende
