iDEAL (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Description
ca: Descripció

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Loaded
ca: Carregat

en: Last update
ca: Última actualització

en: Amount
ca: Import

en: City
ca: Ciutat

en: Pending
ca: Pendent

en: Expired
ca: Caducat

en: Failed
ca: Fallat

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Fails
ca: Falla
