iDEAL (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: none
he: ללא

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Amount
he: כמות

en: City
he: עיר

en: Pending
he: ממתינות

en: Accepted
he: התקבלו

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Failed
he: נכשל

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 10 minutes
he: 10 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 20 minutes
he: 20 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Set as default
he: לקבוע כברירת מחדל

en: Fails
he: נכשל
