iDEAL (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Description
hr: Opis

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Amount
hr: Iznos

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Fails
hr: Neuspjesi
