iDEAL (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Description
uk: Опис

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Amount
uk: Величина

en: City
uk: Місто

en: Pending
uk: Очікування

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Failed
uk: Невдало

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 20 minutes
uk: 20 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: 3 minutes
uk: 3 хвилини

en: 4 minutes
uk: 4 хвилини

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Set as default
uk: Встановити базовою

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Account number
uk: Номер рахунку

en: Fails
uk: Збій

en: Private key password
uk: Пароль приватного ключа

en: Transaction amount
uk: Сума транзакції

en: Global configuration
uk: Загальна конфігурація

en: This password will be stored as plain text.
uk: Пароль буде збережений відкритим текстом.
