iDEAL (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Description
da: Beskrivelse

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: 1 hour
da: 1 time

en: Unknown
da: Ukendt

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: Amount
da: Beløb

en: City
da: By

en: Pending
da: Afventer

en: Make default
da: Gør til standard

en: Accepted
da: Accepteret

en: Expired
da: Udløbet

en: Failed
da: Mislykkedes

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 10 minutes
da: 10 minutter

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 20 minutes
da: 20 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: Cancelled
da: Annulleret

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Account number
da: Kontonummer

en: Fails
da: Mislykkes
