iDEAL (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།
