iDEAL (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: City
gu: શહેર

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું
