iDEAL (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: 1 hour
mr: एक तास
