iDEAL (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: City
nn: By

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar
