iDEAL (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Failed
ast: Falló
