iDEAL (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: none
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Last update
bn: সর্বশেষ আপডেট
