iDEAL (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Description
et: Kirjeldus

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Amount
et: Kogus

en: City
et: Linn

en: Pending
et: Ootel

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Account number
et: Kontonumber

en: Fails
et: Ebaõnnestumisi

en: Merchants
et: Edasimüüjad

en: Merchant
et: Edasimüüja
