iDEAL (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Description
fa: شرح

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Amount
fa: مقدار

en: City
fa: شهر

en: Pending
fa: معلق

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Failed
fa: ناموفق

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Fails
fa: خطاها
