iDEAL (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Description
pl: Opis

en: none
pl: brak

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Amount
pl: Ilość

en: City
pl: Miasto

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: 3 minutes
pl: 3 minuty

en: 4 minutes
pl: 4 minuty

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Account number
pl: Numer konta

en: Fails
pl: Niepowodzenie

en: Minimum amount
pl: Minimalna kwota

en: Creation date and time
pl: Data i czas utworzenia

en: HTTP request
pl: Żądanie HTTP

en: iDEAL API
pl: API iDEAL

en: Choose your bank
pl: Wybierz swój bank

en: Pay via my bank
pl: Zapłać przez mój bank

en: Choose your bank.
pl: Wybierz swój bank.

en: Pay via @bank
pl: Zapłać przez @bank

en: Global configuration
pl: Globalna konfiguracja
