iDEAL (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
