iDEAL (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
