iDEAL (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: none
is: engin

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Loaded
is: Virkt

en: Not loaded
is: Ekki virkt

en: Last update
is: Síðast uppfært

en: Amount
is: Upphæð

en: City
is: Borg

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: 4 minutes
is: 4 mínútur

en: - Select -
is: - Velja -

en: Fails
is: Mistekst
