iDEAL (7.x-2.2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Description
ka: აღწერა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Loaded
ka: ჩატვირთულია

en: Not loaded
ka: არ არის ჩატვირთული

en: Last update
ka: ბოლო განახლება
