iDEAL (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Description
mg: Andinindininy

en: 1 hour
mg: 1 ora
