iDEAL (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Transaction ID
pt: ID da transação

en: Description
pt: Descrição

en: none
pt: nenhum

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Loaded
pt: Carregado

en: Last update
pt: Última atualização

en: Amount
pt: Valor

en: City
pt: Cidade

en: Pending
pt: Pendente

en: Accepted
pt: Aceitos

en: Expired
pt: Expirado

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 10 minutes
pt: 10 minutos

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: Cancelled
pt: Cancelado

en: 3 minutes
pt: 3 minutos

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Merchant ID
pt: ID do comerciante

en: Account number
pt: Número da conta

en: Fails
pt: Erros
