iDEAL (7.x-2.3) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Description
ru: Описание

en: none
ru: нет

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Last update
ru: Последнее обновление

en: Amount
ru: Сумма

en: City
ru: Город

en: Pending
ru: В ожидании

en: Make default
ru: Установить по умолчанию

en: Accepted
ru: Принятые

en: Expired
ru: Истекшие

en: Failed
ru: Не удалось

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 20 minutes
ru: 20 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: Cancelled
ru: Отменено

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Account number
ru: Номер счёта

en: Fails
ru: Неудача

en: Minimum amount
ru: Минимальная сумма
