iDEAL (7.x-2.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: none
ur: کوئی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید
