iDEAL (7.x-2.4) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት
