iDEAL (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Pending
bg: В изчакване

en: Accepted
bg: Приети

en: Expired
bg: Изтекли

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца

en: Fails
bg: Детайли
