iDEAL (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: none
cy: dim

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Last update
cy: Diweddariad diwethaf

en: City
cy: Tref

en: Fails
cy: Yn ffaelu
