iDEAL (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Description
el: Περιγραφή

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Amount
el: Ποσό

en: City
el: Πόλη

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Failed
el: Απέτυχε

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 20 minutes
el: 20 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Fails
el: Αποτυχαίνει
