iDEAL (7.x-2.4) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Description
hu: Leírás

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Amount
hu: Összeg

en: City
hu: Város

en: Pending
hu: Függőben

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Expired
hu: Lejárt

en: Failed
hu: Sikertelen

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 20 minutes
hu: 20 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: 3 minutes
hu: 3 perc

en: 4 minutes
hu: 4 perc

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: E-Commerce
hu: E-kereskedelem

en: Account number
hu: Számlaszám

en: Fails
hu: Sikertelen

en: Transaction amount
hu: Tranzakció összege
