iDEAL (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Transaction ID
it: ID transazione

en: Description
it: Descrizione

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Last update
it: Ultimo aggiornamento

en: Amount
it: Importo

en: City
it: Città

en: Pending
it: In sospeso

en: Accepted
it: Accettati

en: Failed
it: Non riuscito

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 10 minutes
it: 10 minuti

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 20 minutes
it: 20 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti

en: Cancelled
it: Annullato

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Merchant ID
it: ID negoziante

en: Account number
it: Numero conto

en: Fails
it: Fallita
