iDEAL (7.x-2.4) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Loaded
kn: ಲೋಡ್ ಆದ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: 10 minutes
kn: ೧೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ
