iDEAL (7.x-2.4) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
