iDEAL (7.x-2.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
