iDEAL (7.x-2.5) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
