iDEAL (7.x-2.5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
