iDEAL (7.x-2.5) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Description
ro: Descriere

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Last update
ro: Ultima actualizare

en: Amount
ro: Suma

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Pending
ro: În așteptare

en: Accepted
ro: Admis

en: Expired
ro: Expirat

en: Failed
ro: Eșuat

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Account number
ro: Număr cont

en: Fails
ro: Eşecuri
