iDEAL (7.x-2.5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke
