iDEAL (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Description
sk: Popis

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Amount
sk: Množstvo

en: City
sk: Mesto

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Expired
sk: Vypršané

en: Failed
sk: Neúspešné

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Fails
sk: Zlyhalo
