iDEAL (7.x-2.6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Description
cs: Popis

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Amount
cs: Částka

en: City
cs: Město

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Account number
cs: Číslo účtu

en: Fails
cs: Selhalo
