iDEAL (7.x-2.6) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Transaction ID
hi: लेनदेन आईडी

en: Description
hi: उल्लेख

en: none
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Last update
hi: आखरी बार सुधार

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: - Select -
hi: - चुनें -
