iDEAL (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Description
lt: Aprašymas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Amount
lt: Suma

en: City
lt: Miestas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Accepted
lt: Priimti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Fails
lt: Nepavyko
