iDEAL (7.x-2.6) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Transaction ID
vi: Mã giao dịch

en: Description
vi: Mô tả

en: none
vi: không có

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Loaded
vi: Đã nạp

en: Last update
vi: Lập cập nhật cuối

en: Amount
vi: Số lượng

en: City
vi: Thành phố

en: Pending
vi: Đang treo

en: Accepted
vi: Đã chấp nhận

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Failed
vi: Thất bại

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 10 minutes
vi: 10 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: Cancelled
vi: Bị thôi

en: 3 minutes
vi: 3 phút

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Fails
vi: Hỏng
