iDEAL (7.x-2.7) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Description
be: Апісанне

en: none
be: няма

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Unknown
be: Невядомы

en: Loaded
be: Загружана

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Pending
be: Чакае

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Fails
be: Збоі
