iDEAL (7.x-2.7) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Fails
bo: ལེགས་འགྲུབ་མ་ཐུབཔ
