iDEAL (7.x-2.7) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Description
fi: Kuvaus

en: none
fi: ei yhtään

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: Amount
fi: Määrä

en: City
fi: Kaupunki

en: Pending
fi: Odottaa

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Account number
fi: Tilinumero

en: Fails
fi: Epäonnistumiset
