iDEAL (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Transaction ID
tr: İşlem kodu

en: Description
tr: Açıklama

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Last update
tr: Son güncelleme

en: Amount
tr: Miktar

en: City
tr: Şehir

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: Cancelled
tr: İptal

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Set as default
tr: Varsayılan olarak ayarla

en: Account number
tr: Hesap numarası

en: Fails
tr: Hatalar
