iDEAL (7.x-3.5) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Name
cs: Jméno

en: Payment
cs: Platba

en: Payments
cs: Platby

en: City
cs: Město

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Available
cs: K dispozici

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Expiration period
cs: Doba expirace

en: Account number
cs: Číslo účtu

en: Fails
cs: Selhalo
