iDEAL (7.x-3.5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Name
lt: Pavadinimas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: City
lt: Miestas

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Expiration period
lt: Galiojimo laiko periodas

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Fails
lt: Nepavyko

en: iDEAL payments
lt: iDEAL mokėjimai

en: Last status update
lt: Paskutinis būklės atnaujinimas

en: iDEAL payment methods
lt: iDEAL mokėjimo būdai
